Lindsay Lohan има нов бизарен акцент

24 јули, 20190
L

Lindsay Lohan неколку месеци се подготвува за улогата на судија во шоуто „The Masked Singer Australia“, натпревар по пеење каде што славните личности се натпреваруваат едни со други во луди костими за да го сокријат својот идентитет, оставајќи ја публиката и судиите да го изберат најдобриот. Се чини дека актерката за време на неодамнешната посета на земјата се навикнала на  австралиски акцент.

https://www.instagram.com/p/B0KzbUahOjC/?utm_source=ig_embed

 Ако сте нови во светот на Lindsay Lohan, таа има посебна дарба за усвојување акценти. Претходно оваа година Entertainment Tonight ја праша Lohan за нејзиниот се ‘почуден акцент, и таа објасни дека нејзиниот акцент се менува, бидејќи таа често патува на различни дестинации. Perez Hilton забележа уште еден интересен дијалект.

Еднаш глумица, засекогаш глумица!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber