11 август, 2020

Miranda Kerr наскоро очекува да се породи со третото дете, но и вакво стомаче одлично и стои, особено кога е во вистински летен фустан. Австралиската убавица и нејзиниот сопруг Evan Spigel се веќе родители на две момчиња – Flynn од бракот со актерот Orlando Bloom i Hart – а сега го очекуваат трето дете кое штотуку не е родено.

View this post on Instagram

Summer Lovin ?☀️?

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

View this post on Instagram

????

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // На Miranda Kerr третата бременост одлично и прилега, особено во овој „овошен“ фустан
Горе