На Miranda Kerr третата бременост одлично и прилега, особено во овој „овошен“ фустан

14 август, 20190
Miranda

Miranda Kerr наскоро очекува да се породи со третото дете, но и вакво стомаче одлично и стои, особено кога е во вистински летен фустан. Австралиската убавица и нејзиниот сопруг Evan Spigel се веќе родители на две момчиња – Flynn од бракот со актерот Orlando Bloom i Hart – а сега го очекуваат трето дете кое штотуку не е родено.

View this post on Instagram

Summer Lovin 💕☀️🌈

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

View this post on Instagram

🍋🤰🏻🌸

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber