Наоми Кемпбел без ништо на себе во топлата Африка!

17 јуни, 2019
naomi 2

Нѐ остави без здив!

Наоми Кемпбел е на чекор од шестата деценија, но тоа никако не може да се забележи на нејзиното тело. Таа нѐ остави без здив со најновите фотографии направени во Кенија за британскиот Vogue.

Фотографијата на која е свртена со грб предизвика бројни коментари од воодушавените фанови. Никој не може да поверува дека изгледа толку добро, а Наоми не се срами да го покаже своето тело и како професионално ја обавува својата работа.