Наоми Кемпбел без ништо на себе во топлата Африка!

17 јуни, 20190
naomi 2

Нѐ остави без здив!

Наоми Кемпбел е на чекор од шестата деценија, но тоа никако не може да се забележи на нејзиното тело. Таа нѐ остави без здив со најновите фотографии направени во Кенија за британскиот Vogue.

Фотографијата на која е свртена со грб предизвика бројни коментари од воодушавените фанови. Никој не може да поверува дека изгледа толку добро, а Наоми не се срами да го покаже своето тело и како професионално ја обавува својата работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris