Неодоливата Кајли Миног: Кога џебната Венера ќе направи спектакл на улиците во Лондон

17 јуни, 20190
kajli

Австралискaта поп-пејачка Кајли Миног (51) неочекувано приреди  шоу на отворањето на летната поставка на Кралската академија за уметност во Лондон.

Џебната Венера им се приклучи на музичарите кои свиреа џез на црвениот тепих и испееја неколку песни со нив.

Таа заигра и направи добра забава, покажувајќи зошто сѐ уште е една од најпопуларните музички ѕвезди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris