15 најдобри производи за обликување на веѓи

19 јуни, 20190
Capture

Совршените веѓи повеќе не се не се невозможна мисија.

Сите ние добро знаеме дека веѓите го дефинираат изгледот на целото лице, а веќе неколку години, акцентот е ставен на “природни”, полни веѓи кои навистина изгледаат одлично, но што е со сите оние кои немаат природно дебели веѓи? Не грижете се, решението е многу едноставно, а тајната е во генијалните гелови што на веѓите ќе им дадат соодветна грижа и нега и ќе ги зацврстат со четките и моливите кои нежно ќе ги пополнат без да изгледате како да сте ги исцртале веѓите со маркер.

Истраживме кои се најпопуларните производи за нега и обликување на веѓите, а во продолжение ќе ви ги претставиме првите 15 од најпознатите светски дизајнери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/