Џастин Бибер во неочекувана ситуација

19 јуни, 20190
бибер

Не е реткост меѕвездата Џастин Бибер да им подели по неколку долари или да им купи храна на бездомниците што ги среќава на улица. Тоа се случи и оваа сабота во Мајами, каде што тој и неговата сопруга Хејли беа на црковна церемонија.

Пред една продавница, го пресретна бездомник и побара да му даде неколку долари…

Пејачот малку се збуни, потоа посегна во џебот и извади 40 долари. Набргу потоа влезе во џипот и се упати кон аеродромот, од каде што се врати во Лос Анџелес со приватен авион.

Фановите на социјалните мрежи го пофалија неговиот хуман потег, додека некои коментираа дека и тој самиот изгледал како да е просјак во неговите папучи и искинати бермуди…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/