4 јуни, 2020

Како што објави порталот WWD, Парис Хилтон, одамна позната како богатата наследничка која сака да се забавува, а денес призната како успешен женски претприемач, направи забава во Сеул.

Со оваа забава Хилтон го означи почетокот на лансирањето на својата козметичка линија Paris Hilton ProD.N.A. во Јужна Кореја

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Новиот бизнис потфат на Парис Хилтон
Горе