Новиот бизнис потфат на Парис Хилтон

21 јуни, 20190
Capture

Како што објави порталот WWD, Парис Хилтон, одамна позната како богатата наследничка која сака да се забавува, а денес призната како успешен женски претприемач, направи забава во Сеул.

Со оваа забава Хилтон го означи почетокот на лансирањето на својата козметичка линија Paris Hilton ProD.N.A. во Јужна Кореја

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/