14 август, 2020

Никој не може да поверува што се случува!

Следеше лавина од коментари.

Легендарниот американски актер Том Хенкс (63) никогаш не престанува да воодушевува.

Холивудскиот актер се сликаше покрај, верувале или не, познатиот руски автомобил „Лада Нива“.

Тој го сподели овој момент на Инстаграм, со следниот коментар: „Купив нов автомобил. Совршен е за август“, напиша Том Хенкс.

Следеше лавина од коментари, особено од страна на Русите, кои не го криеа задоволството што позираше покрај нивниот бренд за автомобили.

View this post on Instagram

I bought a new car! Perfect for August!

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // ТОМ ХЕНКС КУПИ РУСКИ АВТОМОБИЛ И ВЕДНАШ СЕ ПОФАЛИ СО НОВАТА МАШИНА!
Горе