18 февруари, 2020

Радио

Повеќето од нас со нетрпение ги очекуваат летните месеци, бидејќи тоа значи дека конечно можеме да ги носиме оние очила за сонце кои се премногу кул и ќе го разубават секој outfit, дури и минималистичкиот кој се состои само од еднобоен фустан во неутрална боја или оние максималистички шарени комбинации што го бараат тој последен детал.

Остави коментар

Почетна // живот // 8 очила за сонце кои ќе сакате да ги носите и во текот на ладните месеци
Горе