8 очила за сонце кои ќе сакате да ги носите и во текот на ладните месеци

16 август, 20190
o

Повеќето од нас со нетрпение ги очекуваат летните месеци, бидејќи тоа значи дека конечно можеме да ги носиме оние очила за сонце кои се премногу кул и ќе го разубават секој outfit, дури и минималистичкиот кој се состои само од еднобоен фустан во неутрална боја или оние максималистички шарени комбинации што го бараат тој последен детал.

https://www.instagram.com/p/ByKXH8JhIJw/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber