Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

14 јуни, 2019
sakira

Шакира која има 42 години се пофали со нејзината прекрасна фигура на социјалните мрежи. Пејачката облече бикини во розева боја со реси и ги истакна своите атрибути, а потоа откри интересен детаљ.

Погледнете ги бикините кои самата го дизајнирав “, напиша таа на Instagram и ги воодушеви своите фанови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi