19 октомври, 2019

Радио

Шакира која има 42 години се пофали со нејзината прекрасна фигура на социјалните мрежи. Пејачката облече бикини во розева боја со реси и ги истакна своите атрибути, а потоа откри интересен детаљ.

Погледнете ги бикините кои самата го дизајнирав “, напиша таа на Instagram и ги воодушеви своите фанови.

Остави коментар

Почетна // живот // Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!
Горе