Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

14 јуни, 20190
sakira

Шакира која има 42 години се пофали со нејзината прекрасна фигура на социјалните мрежи. Пејачката облече бикини во розева боја со реси и ги истакна своите атрибути, а потоа откри интересен детаљ.

Погледнете ги бикините кои самата го дизајнирав “, напиша таа на Instagram и ги воодушеви своите фанови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber