18 февруари, 2020

Радио

Kate Moss е заштитно лице на новата есенска кампања на модната куќа Alexander McQueen.

Најпознатата британска манекенка е фотографирана во родниот град на креативниот директор на брендот, Маклсфилд, сместен во руралниот дел на Англија.

Kate позираше во костуми скроени за новата сезона, како и во црвен фустан, најистакнатиот модел од најновата колекција.

Остави коментар

Почетна // живот // Kate Moss е новото заштитно лице на брендот Alexander McQueen
Горе