Kate Moss е новото заштитно лице на брендот Alexander McQueen

16 август, 20190
kate moss

Kate Moss е заштитно лице на новата есенска кампања на модната куќа Alexander McQueen.

Најпознатата британска манекенка е фотографирана во родниот град на креативниот директор на брендот, Маклсфилд, сместен во руралниот дел на Англија.

Kate позираше во костуми скроени за новата сезона, како и во црвен фустан, најистакнатиот модел од најновата колекција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber