Идниот сопруг на Scarlett Johansson: Ме советуваа да не брзам со деца бидејќи тие се најлошото од бракот

16 август, 20190
s

Актерката Scarlett Johansson и нејзиниот вереник, ѕвездата на „Saturday Night Live“ Colin Jost, решија да ја официјализираат својата љубовна врска која трае повеќе од две години. До оваа одлука не дошле лесно затоа што Colin, како што самиот вели, решиле да стапат во брак само кога сфатил колку е заљубен во Scarlett. Пред неа, многу се плашел да не донесе погрешна одлука, а пријателите го разубедувале од венчавка.

– Јас се женам и толку е лудо. Зачудувачки е колку многу и долго време се плашев од бракот затоа што секогаш кога зборував за тоа со оние кои штотуку се венчале или го планирале тоа, тие велеа: „О Боже мој, мора да го сториш ова! Па што може да тргне наопаку? “. А кога разговарам со оние кои се во брак пет години, тие имаа поинакво мислење: „Не брзај, целиот живот го имаш пред тебе. Немојте да имете деца. Тие се најлоши – рече Колин, на кого ова ќе му биде прв брак, додека актерката ќе го каже судбоносното „Да“ по трет пат.

https://www.instagram.com/p/B1CGJOJIpjL/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber