1 јуни, 2020

Најпознатата светска старлета, ријалити ѕвезда, а наскоро и адвокатка – Ким Кардашијан е на летување со семејството во Костарика.

Сопругата на Кнје Вест, честопати сме ја гледале во провокативни изданија, но со бикините кои ги одбра за спортскиот ден на плажа, ги надмина сите предходни секси изданија.

Во едноделниот модел кој всушност претставува само испреплетени ленти, Ким многу малку и остава на имагинацијата …

View this post on Instagram

Costa rica 2019 ?✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashiann) on

View this post on Instagram

COSTA RICA 2019 ✨?❤️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashiann) on

Остави коментар

Почетна // Life Story // Kim Kardashian се надмина себеси: Секси бикини за луксузното летување во Костарика
Горе