Kim Kardashian се надмина себеси: Секси бикини за луксузното летување во Костарика

24 јуни, 20190
kim

Најпознатата светска старлета, ријалити ѕвезда, а наскоро и адвокатка – Ким Кардашијан е на летување со семејството во Костарика.

https://www.instagram.com/p/By8PbjBFoYD/?utm_source=ig_embed

Сопругата на Кнје Вест, честопати сме ја гледале во провокативни изданија, но со бикините кои ги одбра за спортскиот ден на плажа, ги надмина сите предходни секси изданија.

https://www.instagram.com/p/BzCvXvFibue/?utm_source=ig_embed

Во едноделниот модел кој всушност претставува само испреплетени ленти, Ким многу малку и остава на имагинацијата …

https://www.instagram.com/p/BzDcfKHCBAu/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/BzAkBZ_C-DM/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/