Страствени бакнежи во Сен Тропе: Луксузно летување на Cristiano Ronaldo и Georgina Rodriguez

24 јуни, 20190
c

Најдобриот фудбалер на светот, Cristiano Ronaldo, ужива во својот одмор со неговата девојка Georgina и неговите деца во луксузното одморалиште Сен Тропе.

Додека ѕвездата на италијанскиот Јувентус, заедно со неговиот најстар син Cristiano Junior, најмногу ужива во спортовите на вода, на Georgina и е поудобно „на суво”.

Удобно сместена на палубата на луксузната јахта, шпанската убавица ужива во погледот на саканиот партнер…

https://www.instagram.com/p/BzDulsYpCLx/?utm_source=ig_embed

Посетата на Сен Тропе, Georgina ја искористи и за шопинг, а друштво и правеше Cristiano Junior …

https://www.instagram.com/p/BzFu6lfFPMO/?utm_source=ig_embed

Најде време и за позирање, но и за разменување на страсни бакнежи со Cristiano…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/