Crop top: Совршен избор за летните денови

24 јуни, 20190
crop top

Дури ако преферирате фустани во летните денови, мора да признаете дека комбинацијата на crop top или кратки кошули и шорцеви изгледа совршено, а кога ќе ја разгледате актуелната понуда, нема да можете да им одолеете на овие совршени парчиња. Најубави модели подготвија луксузните брендови како што се Jacquemus, Carolina Herrera и Versace, а зад нив не заостануваат ниту брендовите со прифатливи цени, како што се Staud i GanniZarа, Mangо, Topshop и H&M.

 Во галеријата ви ги претставуваме 25те најубави crop tops од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/