Што и одговори Zendaya на критиките на Lindsay Lohan за нејзиниот Met Gala фустан?

24 јуни, 20190
Capture

Нова celebrity кавга!

Zendaya  никогаш не премолчила пред нејзините критичари, а тоа сега во тоа е вклучена и Lindsay Lohan. Кога Zendaya се појави на црвениот тепих на „ Met Gala“ вечерта, во фустан инспириран од Пепелашка од дизајнерот Tommy Hilfiger уште во мај, Lohan ги објави своите мисли на Instagram, коментирајќи: “Claire Danes ова веќе го направи со Zac Posenom “, повикувајќи ја актерката со осветлен фустан. Потоа таа ја означи Danes во уште еден коментар: “Ти го носеше фустанот толку убаво, не знам зошто некој мисли дека може да биде повеќе шик од тебе.”

За време на интервјуто за The Daily Telegraph, Zendaya одговори на коментарите на Lohan без да го спомне нејзиното име.

“Не се чувствував повредена, и не ме растажи, бидејќи немам поим низ што поминува таа личност”, рече таа. – Можеби на некој чуден начин овој коментар направил тој ден да се чувствува подобро. Луѓето се негативни бидејќи негативноста ги јаде “, одговори Zendaya.

https://www.instagram.com/p/Bt8wurkBTTf/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/