Со овие 25 ташни ќе бидете главна ѕвезда на плажа

1 јули, 20190
Capture

Бидете со стил дури и на +40!

Нема да ви кажеме дека мора да потрошите цело богатство на ташна за на плажа, иако плетената ташна на Chanel ќе ве доведе до искушение. Нашите омилени дизајнери и high-street брендови подготвија извонредни плетени ташни идеални за плажа.

Од класични неутрални бои до tie-dye и карирани модели, за вас издвоивме 25 од најубавите чанти за плажа од луксузните брендови како Jacquemus, Valentino, Fendi и Gucci, како high-street верзии од Zara и Маngo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber