16 јули, 2019

Радио

Откако ја претстави пролетната колекција Savage X Fenty, познатиот бренд кој гo дизајнираше пејачката Rihanna, ја откри мартовската линија, #IMASAVAGE.

Од боди до чипкасти гаќи, и повеќето парчиња на себе го имаат логотипот X.

Моделите се подеднакво наменети за дамите со облини и за оние кои се слаби.

Остави коментар

Почетна // живот // Новиот бренд на Rihanna: Колекција на долна облека за полни и слаби девојки
Горе