Новиот бренд на Rihanna: Колекција на долна облека за полни и слаби девојки

20 март, 20190
riri 2

Откако ја претстави пролетната колекција Savage X Fenty, познатиот бренд кој гo дизајнираше пејачката Rihanna, ја откри мартовската линија, #IMASAVAGE.

Од боди до чипкасти гаќи, и повеќето парчиња на себе го имаат логотипот X.

Моделите се подеднакво наменети за дамите со облини и за оние кои се слаби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber