17 септември, 2019

Радио

Холивудската ѕвезда Шарлиз Терон (43) ги собра сите пофалби на модните критичари за комбинацијата која ја носеше за време на промоцијата на новата романтична комедија „Long Shot“.

Поранешната русокоса, а сега бринета, одбра кралско син комплет, креација на Наташа Ремзи-Леви за брендот Chloé.

Остави коментар

Почетна // живот // Шарлиз Терон: Ги доби сите пофалби од модните критичари
Горе