Шарлиз Терон: Ги доби сите пофалби од модните критичари

21 мај, 20190
Capture1

Холивудската ѕвезда Шарлиз Терон (43) ги собра сите пофалби на модните критичари за комбинацијата која ја носеше за време на промоцијата на новата романтична комедија „Long Shot“.

Поранешната русокоса, а сега бринета, одбра кралско син комплет, креација на Наташа Ремзи-Леви за брендот Chloé.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber