„Аркан ми даде 25 000 евра…“ Кристијан се сети на својот најголем крвен непријател!

24 ноември, 2020
1_1000x0

Поделбата на буџетот е во тек.
Лидерот на оваа недела, Кристијан Голубовиќ ги дели буџетите во Белата куќа и на ред е средната сума на пари. Јована Томиќ Матора беше следната што доби среден буџет.
-Матора, не знам кој го купувал Версаче, кога луѓето немаа леб да јадат, јас со Џус тогаш бевме како Чорба и јас што сме сега – рече Кристијан.

-Тетка Натка, не го доби најголемиот само затоа што не пушите и затоа што сте рационална. Поминавте многу со вашата ќерка и ќе поминете уште, јас сочувствувам со вас – рече Кристијан.

-Овој тешок пе*ер, новинар, да ти ја е*ам мајката тука. Како и да е, Аркан ми беше крвен непријател, па потоа станавме најдобри другари преку мојот школски пријател…е тој човек ми поклони 25 000 евра, кои му ги дадов на убиецот на Кнеле. Направив многу за овој човек а требаше да се испоубиеме. Но, ние сме такви карактери, но сепак имаме почит еден кон друг… – рече Кристијан и му даде среден буџет на Марко Џедовиќ и додаде:

-Јас се навредив кога иронично рече дека имам животно училиште. Кога си поминал низ сè во животот, дури и повеќе од академски граѓанин, компетентен си да кажеш. Сè уште можевме се провоцираме, но мислам дека ме разбра – додаде Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit