Богдана е ЅВЕРКА! Погледнете како Ражнатовиќ крева 100 килограми на тренинг!

2 декември, 2020
20200703222105


По неколку повторувања, Богдана на својот тренер Јасмина и вели: „Пекол“, на што таа одговара: „Ајде, уште три“

Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ, го роди синот Жељко пред неколку месеци и сите беа воодушевени од тоа колку брзо таа ја врати својата тежина.

Богдана не се здебели многу за време на бременоста, и успеа да стане фит за само еден месец, како да не ни била бремена.

Тајната очигледно не е само во добрата генетика, бидејќи младата Богдана тренира со полна брзина.

На Инстаграм се појави видео на кое Богдана крева тежина со дури 100 килограми со нозете, а тоа го прави во серија неколку пати.
По неколку повторувања, Богдана и вели на својот тренер Јасмина Александров: „Пекол“, на што таа одговара: „Ајде, уште три“.


Ражнатовиќ ги воодушеви своите следбеници со упорност и сила, поради што доби бројни комплименти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit