Божиќното издание на Северина мора да го видите, а зборовите на нејзиниот син Александар кои и ги упатил неа дека ќе направат да се чувствувате убаво!

25 декември, 2020
62008366-severina

Северина на Инстаграм му го честиташе Божиќ во гламурозен црвен фустан и откри дека празникот го поминува со нејзиниот син Александар.

Таа објави галерија со фотографии на кои позира заносно во долг свилен црвен фустан со разоткриени рамена, кои ги комбинираше со црвени обетки и штикли во иста боја.

Во празничното издание ги маѓепса своите следбеници, а со она што го напиша покрај фотографијата омекна многумина.

„Синоќа кога легнавме, тој само шепотеше:„ Ти си најдобрата мајка на светот … ““, напиша пејачката откривајќи дека го поминува Божиќ со нејзиниот син Александар и предизвика лавина од коментари за поддршка.

„Љубовта на мајката е без граници“, „Мајчиното сонце“, „Сè е важно“, „Среќен Божиќ драг на вашиот мал син, за никогаш да не бидете разделени“, напишаа нејзините придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber