Дара Бубамара во никогаш попровокативен фустан ја запали фантазијата на сите!

28 декември, 2020
129496315_207264514291407_742337955258514951_n_1000x0

Таа се пофали со новата линија, штом ослабе…
Пејачката Дара Бубамара гордо ја истакнува својата нова линија, откако изгуби неколку килограми.

Таа блеска на новите фотографии, сепак, многумина мислат дека пејачката премногу ги прави сликите со Фотошоп.


Во провокативен розов фустан, Дара позираше пред камерата и со овие фотографии им ги честиташе на сите претстојните празници. Во преден план се сите нејзини атрибути: тенок струк, заносен задник и бујни гради, што несомнено го израдува посилниот пол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber