Дечкото на Дара Бубамара ја објави нивната ПРИВАТНА фотографија! Еве што прават кога се сами!

30 ноември, 2020
394289_screenshot-8_orig

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во љубовна врска со своето 24 помладо момче


Иако првично ја криеја врската, сега не се двоумат да ја покажат својата љубов на социјалните мрежи, каде често ги информираат своите следбеници за секој свој чекор.


Тие исто така редовно патуваат низ Европа, а овој пат на профилот на Тони се појави фотографија на која се гледа како Дара го гушка цврсто и го бакнува во образот, додека заедно гледаат во камерата.


Сè уште не е познато дали Тони ја објавил оваа фотографија случајно или намерно, со оглед на тоа што тој никогаш не поставил слики со својот избраник во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit