Досега Цеца не сме ја виделе во вакво издание! Дојде на погребот, а сите ја гледаа нејзината ОБЛЕКА! (ВИДЕО)

12 декември, 2020
738401_ceca_ls


Пејачот Џеј Рамадановски беше погребан вчера во Алејата на заслужни граѓани на новите гробишта во 14:30 часот. Роднините добиваа сочувство во капелата од 13 часот.


Светлана Цеца Ражнатовиќ пристигна на Новите гробишта целата во црно, со црна капа на главата, додека нејзините расплакани очи носеа очила. Дојде со огромен венец од бели цвеќиња.

Да потсетиме, на Џеј му се слошило во неговиот стан во Доркол, каде беше во строга изолација поради корона вирусот, па екипата на брза помош наскоро пристигна на лице место и започна со реанимација, но сепак, и покрај сите напори на лекарот, тој почина.

Инаку, Џеј имаше операција на срцевиот залисток во Виена пред три години, а потоа лекарите му рекоа дека мора строго да се грижи за исхраната и здравиот живот.

Зад него останаа неутешните ќерки Ана и Марија, како и неговата поранешна сопруга Нада.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit