Фолкерката како модерна Индијанка: Гавазова и кога се маскира „пука“ од сексапил и раскошна женственост (фото)

26 ноември, 2020
suzana-nasloovna2

За популарната македонска фолк пејачка Сузана Гавазова, ниту еден ден не е потрошен без забава и моменти кои ја исполнуваат.

Сопругот и малечките наследнички се оние кои секогаш и го разубавуваат секојдневнието и и’ го полнат срцето како ништо друго на светот.

Дека е среќна, исполената и задоволна жена, Сузе тоа постојано го покажува и докажува преку честите објави на социјалните мрежи и интервјуата во медиумите. Непосредна, спонтана и со харизма која публиката ја сака.

Пред извесен период со саканите се пресели од Шведска во родната Струмица каде вели дека и е најубаво. Периодов се почесто објавува мисли од животот кои веројатно се нејзината девиза за поубаво и посреќно утре.

Овој пат, не и требаше повод и специјален празник за да се маскира како Индијанка, а во слатки индијански костими да ги дотера и ќерките.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit