Бодибилдерот ја одложи венчавката со секс куклата затоа што му го скршија носот, но тој не се предава!

21 ноември, 2020
секс

Бодибилдерот Јури вети дека нема да се откаже од венчавката со секс куклата откако мораше да ја одложи церемонијата затоа што беше нападнат на улица затоа што беше облечен како жена.

Јури Толочко од Казахстан повеќе од една година живее со секс кукла, која ја именуваше како Марго и за која рече дека ја запросил на крајот на 2019 година.

Толочко се однесува кон Марго како вистинска жена и вели дека ја запознал во ноќен клуб. Тие требаше да се венчаат во март, но тогаш започна пандемија, а Јури сега за „Дејли Стар“ изјави дека ја одложил церемонијата по втор пат откако бил нападнат за време на трансродовиот митинг во казахстанскиот град Алмати на 31 октомври.

Откако се облекол како жена за митингот, бил нападнат и добил потрес на мозокот и му бил скршен носот, што ги информирал за своите повеќе од 40.000 следбеници на Инстаграм.

Тој вели дека само на мирен протест сакал да ги поддржи правата на трансродовите лица, но бил претепан. “Но, сега се чувствувам добро. И свадбата ќе биде наскоро”, рече тој.

Јуриј се идентификува како пансексуалец и вели дека може да се заљуби во „лик, слика, душа или самата личност“. Тој вели дека неговата љубовна приказна со Марго го вклучува повеќе од самиот секс. „Го сакам и БДСМ“, додаде тој.

“Сакам да ме измачуваат, можам да поднесам многу болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за она што другите луѓе не се способни”, рече тој за својата кукла.

Според претходните извештаи на локалните медиуми, неговиот брак со Марго е можен. Имено, единствениот услов за свадба во Казахстан е двете страни да се согласат, а мажот и жената да се постари од 18 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi