Дечкото и испратил фотографија од неговиот пенис, а таа му се одмаздила на генијален начин!

5 ноември, 2020
ПЕНИС

Шанаи Брокс- Џексон ги презеде работите во свои раце кога непознат маж одеднаш и испрати фотографија од нејзините гениталии.

Според австралиските вести, Шанаи во шок го фрлила мобилниот телефон кога ја видела фотографијата.

“Ми се гадеше од сè. Сакав да повраќам”, признала таа. “Тој беше мал и одвратен. Јас веднаш знаев што да правам”.

Откако се освести, ја пронајде мајката на мажот на Фејсбук и реши да и испрати порака. На сликата од екранот што ја објави на социјалните мрежи, можете да видите како и испратил порака на нејзината мајка со прашањето: „Дали си мајката на Отело?“, На што добила потврден одговор.

Денес овој случаен фраер ми испрати слика од неговиот пенис од ведро небо, па ја најдов неговата мајка овде и и реков. Тоа е 2020 година. Сè веќе оди ужасно.

Објавата изгледаше вака:

Објавено од Шанај Брукс-Џексон во вторник, 13 октомври 2020 година.
“Само сакав да ве известам дека вашиот син испраќа фотографии од својот пенис на девојчиња, без некоја посебна причина. Вие ми изгледате како прекрасна жена и знам дека не го воспитавте да се однесува така. Мислам дека треба да го потсетите дека девојчињата треба да се третираат со почит”, напиша таа. .

Мајката тогаш објасни дека некој го хакнал профилот на нејзиниот син пред една година и праша кога Шанаи ја примила фотографијата.

„Баш сега му го хакнаа?“, одговори таа, а нејзината мајка потоа се извини.

“Се срамам, но таа не требаше да го оцрнува толку јавно и да ја става неговата фотографија за сите да ја видат. Можеше само приватно да му каже што се случило и да не ме злоупотребува преку Интернет”, рече мајката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi