Глупост на годината! Тој сакаше да ја убие короната со пари – погледнете што стори со нив! (ФОТО)

26 октомври, 2020
паро

Овде можете да видите галерија од луѓе кои не сфатија дека прават голема грешка, а кога сфатија дека веќе беше доцна. Нивните несреќи станаа познати и насмеаа илјадници луѓе на социјалните мрежи, а зошто станаа хит ќе ви биде јасно штом ги погледнете фотографиите.

Дечкото ги стави парите во микробранова печка за да го убие коронавирусот за кој мислеше дека има на нив.

Безбедносните работници го оставија клучот во оклопното возило.

Заборави да ја затвори вратата од гаражата со автоматско паркирање.

Купи лубеница од продавач на железничката станица. Не се сеќаваше дека не може да ја добие низ решетките на прозорецот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum