Гучи продава искинати хулахопки, луѓето бесни на цената

17 октомври, 2020
гучи

Модната куќа Гучи повторно е на удар на критиките. Имено, таа претстави нов модел на најлони дизајниран да изгледа како да се искинати.

Цената на хулахопките е 130 фунти, или околу 8 000 денари.