„ИСКЛУЧИ ЈА КАМЕРАТА!“ Ова се најголемите БЛАМАЖИ во програми во живо (ВИДЕО)

21 октомври, 2020
Screenshot_1

Работата на водителот не е воопшто лесна, особено кога програмата оди во живо. Во тоа време, дури и оние човечки, тивијални грешки не се дозволени. Но, сепак, пропустите, непредвидливите ситуации, неконтролираната смеа или проблемите од техничка природа мора да бидат простени.

Погледнете неколку ситуации за паметење:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum