Камера снимила жена во венчаница сред ноќ! Шефот на обезбедување не може од тој момент да заспие (ФОТО)

29 август, 2020
дух

Адам Лис, шеф на британската безбедносна компанија, вели дека тој бил скаменет од  настанот што е снимен од надзорните камери на градилиштето во Бирмингем, на 18 август годинава.

Имено, камерата, која има сензор за движење, „се вклучи“ во 1:53 часот наутро и сними „транспарентна“ жена во бело држејќи нешто во рацете и се движи од едниот крај на градилиштето до другиот.

Лис ја доби фотографијата како „алармна порака“, и веднаш испрати тим до градилиштето. Три минути подоцна, кога екипата пристигна, обезбедувањето не најде ништо, исто како и доказите дека некој се наоѓал на градилиштето.

Фотографијата од тој момент го убива Адам (47), кој признава дека, после ова, тој спие напорно, иако тврди дека не верува во духови.

„Тие ми кажуваат дека фотографијата е лажна, луѓе, ова е 100 проценти вака, и јас би сакал да биде лажна“, тврди застрашниот шеф.

 „Никогаш не сум видел вакво нешто. Жената се навалува, се чини дека лебди и држи нешто во рацете. Исто така, таа изгледа како да носи венчаница, како да чека да се омажи … Ова е најчудното нешто што сум го видел во мојата кариера.

Фотографијата е споделена илјадници пати на Твитер, а додека некои признале дека сцената ги исплашила, други велат дека фотографијата изгледа како 12-годишна игра со Фотошоп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris