Млад свештеник од Србија го уби Балканот со еден удар! Тој ги насмеа сите до солзи!

22 октомври, 2020
ггг

Видеото собра скоро 33.000 лајкови и околу 500 коментари кои го пофалија потегот на младиот свештеник
Снимката од соседна Србија стана хит на ТикТок. Имено, една девојка снимила православен свештеник како оди на осветување куќи – со електричен скутер.

„Нашиот поп кога станува збор за посветеноста на куќите“, пишува тој со видеото, кое досега собра скоро 33.000 лајкови и околу 500 коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum