Неделен хороскоп: Близнаците незадоволни од емоционалната сфера, рибите ги очекува ново познанство…

15 ноември, 2020
zima3-830x0

ОВЕН

Вие сте доста тврдоглави, незадоволни од постигнатото и не сакате да признаете дека сте направиле грешки што доведоа до лоши резултати. Односот со брачниот другар е незадоволителен. Се чини студено и незаинтересирано. Имате впечаток дека не можете да ја подобрите врската. Нервите се прилично чувствителни.

БИК

На работа се соочувате со многу проблеми. Потребно е време да се решат, но вие не сте некој што лесно се предава. Незадоволни сте од односот со сопругата. Зачудени сте како врската полна со љубов и страст достигна точка на целосна меѓусебна незаинтересираност. Имунитетот е лош и обидете се да направите нешто за тоа.

БЛИЗНАЦИ

Вие сте многу комуникативни, перцептивни, прилагодливи, вредни. На деловна средба, вие се истакнувате и постигнувате договор што носи долгорочна соработка на компанијата. Незадоволни сте од емоционалната сфера. Емоциите згаснаа и вие сте во врска каде нема повеќе чувства. Вие донесувате одлука да ја прекинете. Можни се инфекции на уринарниот тракт.

РАК

Деловната состојба е стабилна. Ја работите работата во релаксирана, но работна атмосфера. Вие сте фокусирани на соработка со странски партнери и задоволни од тоа како се одвива. Емотивно сте незадоволни без разлика дали сте сами или во врска. Ја прекинувате врската затоа што нема повеќе емоции од ваша страна. Вие сте добро, но пожелно е корекција на исхраната.

ЛАВ

Ако сте во приватна деловна активност, ве очекува разочарување. Деловен договор што е многу важен за вас и што го сакате нема да се реализира. Емоциите кон брачниот другар се постојани и длабоки. Другата половина не е расположена и се обидувате да се опуштите и да го расположите. Во областа на здравјето, гениталиите се чувствителни.

ДЕВИЦА

Вие сте напнати поради премногу обврски што треба да се завршат во прилично тесна временска рамка. Незадоволни сте од емоционалната сфера. Ако сте во врска, свесни сте дека тоа е конечно раскинување. Вие сте прилично напнати и нервозни. Најдобро е целосно да се изолирате, да се опуштите и да се одморите.


ВАГА

Работата е направена на вообичаен начин, без никакви тешкотии. Вие сте вредни, го правите она што го сакате, уживате во работата. Незадоволни сте од емоционалната сфера. Комуникацијата со партнерот е дисхармонична и има поголема расправија за време на која не успевате да го решите проблемот. Покрај тоа, комуникацијата е прекината. Здравјето е стабилно.

СКОРПИЈА

Бизнисот започнува и ве чека зголемен обем на обврски. Постојат можни пречки што ќе ги отстраните на патот. Вие сте доста самоуверени и имате јасни деловни цели. Ви се допаѓа личност на која не покажувате емоции. Причината е неговиот статус – тој е зафатен! Во областа на здравјето, можни се инфекции на уринарниот тракт.

СТРЕЛЕЦ

Целата енергија ја насочувате кон областа на работата. Ве очекуваат тешкотии за кои е потребно повеќе напор и време од ваша страна. Проблемите се поголеми отколку што мислевте. Не сте задоволни од ситуацијата во врската. Имате впечаток дека врската не се развива, туку оди кон својот крај. Грижете се за вашата кожа, таа е прилично чувствителна.

ЈАРЕЦ

Вие сте прилично незадоволни од деловната состојба. Плановите се менуваат, состаноците се откажуваат. Потребна ви е стабилна деловна ситуација и тешко ви е да работите во општ хаос. Финансиите ве загрижуваат доста. Толку сте фокусирани на проблеми на работа и финансии што го запоставувате брачниот другар. Вие сте напнати. Ако се занимавате со приватен бизнис, ве очекуваат проблеми и застој.

ВОДОЛИЈА

Имате впечаток дека немате повеќе идеи како да започнете бизнис и се плашите од можноста за долгорочен застој. Вие сте прилично нервозни кон партнерот. За среќа, тој е полн со разбирање за вашите проблеми и го толерира вашето однесување. Проблеми со нервите се присутни.

РИБИ

Ја работите работата во релаксирана, но работна атмосфера. Бизнисот се развива нормално, без никакви тешкотии. Држете сè под контрола. Ве чека нов познаник. Другата страна изгледа силна, стабилна, сериозна. Имате впечаток дека тоа може да ви даде чувство на стабилност во случај на врска. Се чувствуваш добро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi