Никогаш не пеел пред мајка си, а еднаш ја изненадил додека се возеле: Жената се воодушевила!

13 октомври, 2020
Untitled-100


Едно момче по име Кевин објави снимка од реакцијата на неговата мајка на TikTok кога пееше за прв пат по многу долго време. Кевин секако беше свесен дека добро пее и кога забележа дека на неговата мајка и се допаѓа новиот хит на Луис Капалди „Некој што си го сакал“, инаку една од најпопуларните песни во 2020 година, тој реши да ја изненади.

@kellanandkevin

I’ve always been too nervous to sing in front of her #fyp #someoneyouloved #foryou

♬ original sound – Kellan and Kevin
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum