Ова навистина болеше! Синот од чиста мира го удри таткото во меѓуножјето додека тој носеше голем телевизор! (ВИДЕО)

5 октомври, 2020
татко и синче

Па каде бе момче, баш таму и во тој момент да го „почестиш“ со толку прецизен удар?


Катастрофа! Ова е единствениот збор што може да ја опише епизодата за носење никогаш поголем и поскап телевизор.

Двојца мажо планираа да го пренесат огромниот телевизор попладне, па мораше да внимава како да го набави од првиот кат на куќата.
Само кога започна акцијата и започна ритамот, од никаде се појави симпатично и хиперактивно мало момче што го удри таткото многу силно во меѓуножјето!

Поради неподносливата болка, таткото за момент го испуштил телевизорот и тој паднал на земја и бил значително оштетен.

Тато и неговиот пријател само стоеја на карпите и оградата и беспомошно гледаа како се случи, додека малиот син продолжи да бега низ куќата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum