ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СЕ НАЈЛОШИ СВЕКРВИ! Ако живеете под ист покрив, БЕГАЈТЕ!

9 ноември, 2020
свекрва

Се разбира, секоја мајка го сака најдоброто за своето дете, но некои од нив секогаш сакаат да бидат на прво место, дури и кога нејзиниот син ќе се ожени.

Бик

Таа секој ден ќе ткае невидлива мрежа околу вас, од која нема лесно да излезете. Ќе го става носот во сè. Исто така таа не се двоуми да даде совет за храна, облека, пари. Таа ќе ти каже дека сака сè што сакаш, а потоа, зад грб, ќе зборува за тоа како немаш вкус. Таа е неописливо тврдоглава и не попушта ниту милиметар. Сè што треба да направите е да се надевате дека нејзината сила ќе трае пократко од вашата трпеливост.

Рак

Под сликата на нежна мајка се крие една од најстрашните мајки на Зодијакот. Навистина нема шеги со неа. Не треба да се обвинува. Ако не се согласувате да играте според нејзините правила, таа ќе ве присили, бидејќи тоа е нејзиниот син, и ние не смееме да го допираме тоа. Единствениот начин да имате добра врска со вашата свекрва која е Рак во хороскоп е да и ’се ставите под кожата и да ја добиете нејзината доверба. Кога ќе го направите тоа, нема да имате повеќе проблеми со неа.

Риба

Ако вашата свекрва е Риба, тогаш имате вистински проблеми. Толку го расипа својот син што секогаш ќе очекува да се грижиш за него како неговата мајка. Значи, ако делите простор за живеење со неа, ќе мора да станете нејзина копија. Сè ќе мора да биде убаво и хармонично, а нејзиниот син никогаш не смее да пропушти ништо. Ако и замерите, ќе зажалите пред да знаете. Поради сето ова, свекрвата е во знакот на Риби што се смета за најлоша можна свекрва.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi