Раскинувањето со овие ДВА хороскопски знаци може да биде вистински пекол – еве кои се тие!

27 ноември, 2020
хор

Без разлика дали некој ќе ве напушти или ќе раскинете со некого, тоа е секогаш тешка ситуација. Некој знае како подобро да се справи со раскинување, а некој малку полудува.

Раскинувањето со овие два хороскопски знака може да биде вистинско лудило.

Тие едноставно не знаат како да се справат со скршено срце. Нивните реакции често одат малку подалеку отколку што некој очекува. Ако оставите личност родена во некој од овие знаци, бидете подготвени за реакција со која веројатно нема да знаете како да се справите.

svađa

ОВЕН

Кога работите не одат како што треба да постават, Овенот станува деструктивен и раскинувањето никогаш не е нешто што планираме да ни се случи. Кога некој ќе ги напушти, особено им е тешко, тие попрво би биле тие што прекинуваат. Во тој случај, сè е во ред. Овој знак е амбициозен и ја бара таа вистинска љубов што ќе трае вечно, а кога ќе се покаже дека врската во која се сега не е таква, тие се чувствуваат изгубени.

Веднаш по раскинувањето, тие ќе се вратат на состаноците, само за да покажат на својата поранешна љубов дека им е подобро без неа / него.

horoskop

ЈАРЕЦ

Јарците се професионалци во градење sидови околу себе и елиминирање на емоциите. Тој ќе го избрише бројот на неговата поранешна љубов, ќе фрли стари фотографии заедно во ѓубре и нема дури да го споменува ниту пред неговите пријатели.

Се чини дека раскинувањето падна полесно отколку што се очекуваше, но тој ќе страда одвнатре. Ќе се чувствуваат засрамено затоа што си дозволија да имаат толку многу чувства кон некого. Бидејќи се чувствуваат како да се слаби или мизерни поради тоа, Јарците не сакаат никому да покажат колку страдаат. Сите тие емоции ќе се акумулираат во нив додека не пукнат еднаш, а потоа сите загинаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi