СЛЕДУВА ПЕКОЛ ЗА ОВИЕ ЗНАЦИ: Еве кој влегува во ТАЈНАТА ВРСКА, а кој го чека ОТКАЗ!

2 ноември, 2020
хор

ОВЕН: Конечно влеговте во потивок период на работа. Слободно потпрете се на колегите. Ќе ви биде вратена понудата што сте ја одбиле во минатото, но сега под поповолни услови – размислете уште еднаш. Заморот и исцрпеноста што ги чувствувате на крајот ќе исчезнат.

БИК: Бидете подготвени за разни пречки и предизвици што ќе ве нападнат на секој можен начин и деловен сегмент. Најважното нешто што треба да се знае е дека тоа не може да влијае на губење на работата, веќе треба сериозно да се фокусирате и да се обидете да не направите грешки. Пронајдете поддршка во партнер кој искрено ќе ве ислуша што дополнително ќе ја зајакне вашата врска.

astro

БЛИЗНАЦИ: Осмелете се да влезете во нова деловна фаза иако неговите резултати ќе ги чувствувате финансиски само на крајот на годината. Сега е време за нови почетоци. Ќе бидете многу несигурни во однос на своите емоции, дури и во моменти кога ништо конкретно не ви пречи ќе почувствувате незадоволство и непријатност. Соочете се со вашите емоции во искрен разговор со вашиот партнер.

РАК: Во следните 3 дена очекувајте одложување на важни деловни состаноци, како и неодговорност од страна на деловни соработници. Бидејќи ќе го почитувате вашиот дел од договорот, очекувајте многумина придобивките во следниот период што ќе ги добиете како начин на исклучување. Зафатени ракови ќе ја почувствуваат љубомората и недовербата кон нивните партнери што ќе ја разнишаат нивната врска – но само краткотрајно. Слободните ракови се на работ на вистинска филмска љубовна приказна.

ЛАВ: Пред вас е напорна работна недела. Бидете трпеливи, смирени и самоуверени за да се случи сè во ваша корист. Обрнете внимание и на соработниците. Секој нов познаник ќе се претвори во значаен деловен контакт. Време е да ги ревидирате соработниците со кои сте опкружени затоа што никогаш нема подобар период за прекинување на соработка од која не сте задоволни. Партнерот ја дозна вашата тајна и чекајќи го моментот кога ќе бидете искрени со него. Слободните лавови се очекува да се сретнат со бившата.

ДЕВИЦА: Конечно ќе ги добиете информациите за промоција што со нетрпение ги очекувате. Не очекувајте брз развој на ситуацијата, ќе бидат потребни многу преговори и напори на други луѓе со цел да се постигне, но бидете подготвени за загарантиран успех. Вашите фрустрации и незадоволство ги пренесувате на партнерот.
Пронајдете го вашиот „издувен вентил“ за да не ја загрозите иднината на вашата врска.

ВАГА: Нервозата во колегијалните односи и договорите што ги чувствувате подолго време е исто така присутна и во следните недели. Не дозволувајте да реагирате турбулентно на провокациите на вашите неистомисленици.Вистинско време е да направите промена во вашиот физички изглед за кој претходно немавте храброст. Уживајте во ова внимание.

СКОРПИЈА: Размислете добро пред да направите било какви потези, дури и ако сметате дека некои одлуки не немаат никакво значење. Не брзајте со нови понуди и проекти. Врската со вашиот партнер ќе биде разнишана поради личноста која ви се враќа од минатото.

horoskop

СТРЕЛЕЦ: Во моментов, не постои можност сè да оди според вашиот план, затоа искористете ја можноста и прифатете го она што ви е понудено. Подоцна, ќе можете понатаму да напредувате од таа позиција. Време е да се забавувате со вашиот партнер и да го направите вашето заедничко време поинтересно.

ЈАРЕЦ: Сите успеси што сега ги правите во бизнисот ве водат кон напредување. Бидете подготвени за правни стапици и запирање на проекти, но тоа не треба да ве доведе до очај – туку кон акција. Слушајте го вашето тело и одморете се.

ВОДОЛИЈА: Ништо во работната недела пред вас нема да биде лесно. Ве чекаат неколку бурни денови со вашиот партнер.Вашето здравје е одлично.

РИБИ: Сега е време да сторите сè што одложувате долго време за да избегнете проблеми. Останете подолго на работа и помогнете им на колегите. Прифатете дека сте исполнети и среќни во љубовта и не проверувајте го вашиот партнер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi