Снимката на овој предлог за брак ја погледнаа 12 милиони луѓе: „Би му рекла НЕ без размислување!“

12 ноември, 2020
да

Алина Думова сподели видео на својот ТикТок на кое се гледа како нејзиното момче ја запроси. Но, наместо ентузијазам, таа најде многу непријатни коментари.

На видеото се гледа како таа и непознат млад човек седат во ресторан за брза храна, тој го зема вереничкиот прстен и го турка во нејзиниот оброк, а потоа ја затвора кутијата и и ’го препраќа.

Видеото беше прегледано повеќе од 12 милиони пати на „ТикТок“, а заврши во британските медиуми.

„Не, не во ресторан за брза храна“, „Ова е ужасно, би му рекла не“, „Нема полош начин да се запроси девојче“, се само некои од коментарите што Алина им ги даде на своите придружници.

@belosne6ka

I SAID YES!!!🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️

♬ Marry Me (feat. Toya Wright) – Rasheeda

Но, и покрај тоа, таа рече „да“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi