Видео кое го насмеа целиот свет: Дали и вие го правите ова?

21 јуни, 2020
јкјк

Видеото на „ТикТок“ во кое мајмун излупи банана, стана вирално поради начинот на кој го прави тоа, а тоа ги натера многу луѓе да се идентификуваат со него.

По лупењето на кората, тој започнал да лупи и фрла бели влакнести навои и дури потоа јадел банана, што се испоставило дека е случај кај повеќето луѓе.

Видеото стана вирално, а над 11,5 милиони луѓе го гледаа само на Твитер, а покрај оние кои оставија коментари во кои признаа дека секогаш го прават истото, некои рекоа дека видеото е гадно, бидејќи е „премногу човечко“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi